İletişim: +90 (535) 965 99 64 veya +90 (555) 997 42 86

Açlık Oyunları (Hunger Games); Doğa içerisinde özel hazırlanmış etaplardan oluşan oyunlarda yarışmacılar hem birbirleri ile mücadele edecekler hem de survivor aktivitelerinde gösterdikleri başarılara göre karşılarına çıkacak güçlüklerle kendilerine sınayarak günün sonunda zirveye ulaşacaklardır.

Hunger Games Tarihçesi; Suzanne Collins’ in romanından uyarlanan Gary Ross’ un yönettiği bilim kurgu ve aksiyon üzerine kurulu filmin yaklaşık 4 saat süresince survivor, gladyatör, s.w.a.t. oyunlarının birleşiminden oluşan yüksek heyecan ve mücadeleyi gerektiren katılımcıların zirveye ulaşması için ayakta kalmasının şart olduğu müthiş bir oyun kurgusu olarak doğmuş ve popülerliği git gide artan bir aksiyon oyunudur.

Oyunda Amaç: Oyunun amacı onlarca veya yüzlerce katılımcının aynı anda takımdaşlık ve bireysel beceri gerektiren aktiviteler vasıtasıyla kazanmanın başarı, kaybetmenin ise yok oluş olduğunu idrak ederek, yılmayanlar galip gelmek için mücadele etmektir.

Nerede ve Nasıl Oynanır? ;Oyuncular 200.000 m²′ lik orman içerisinde on farklı bölgede oluşturulan alanlarda oynanır. Gladyatör savaşları ile başlar ardından s.w.a.t. timleri ile avcı timleri ormana yayılır, ekibin bir kısmı survivor oyunlarına başlar. Böylelikle aynı anda yüzlerce katılımcı farklı noktalarda başarılarına göre puanlanarak etapları tamamlarlar.

“Yazı Anadolu Park Paintball Yetkililerince Hazırlanmıştır.”