İletişim: +90 (535) 965 99 64 veya +90 (555) 997 42 86

Lazer Paintball (LASERTAG); Lasertag – Battlegame (Lazer Paintball); Katılımcıların bilgisayar oyununda yer alan karakterlerin yerine geçerek lazer paintball teknolojisini kullanarak oynadıkları aksiyon dolu bir mücadeledir.

Lasertag – Battlegame (Lazer Paintball) Tarihçesi; Geliştirme aşaması son 15 yıldır süren ve şu an teknoloji ve tasarım olarak üst seviyede olan özel infrared silahları ile oynanan battlegame eğlenceli bir oyun olmanın ötesinde ordu ve özel harekat birlikleri tarafından eğitim amaçlı da kullanılmaktadır.

Neden Lasertag – Battlegame? ;BattleGame; Liderlik, problem çözme, stresle başa çıkma, takım çalışması gibi özellikleri geliştirmek için hazırlanmış eğitim programıdır. Burada zaman, pusu, baskı, iletişim, taktik, problem çözme, yalnızlık ve mücadele gibi davranışlar bireysel ve takımsal olarak sergilenir ve güçlendirilir.

Nerede Oyanır? ;Bu oyun mobil ekipmanlarımızla kapalı alanlarda veya orman içerisinde dizayn edilmiş askeri objelerin yer aldığı sahalarımızda oynanır.

“Konu açıklaması Anadolu Park Lazer Paintball Yetkililerince Hazırlanmıştır.”