Uğurlu kır düğün bahçesi, 1200 kişilik yemyeşil çimeni, etrafı sık çam ağaçlarıyla bezeli ve tamamıyla yeşilliklerle kaplı yapısıyla tüm organizasyonlarınızı kent ormanı nın sadece size ait bir köşesinde gerçekleştirmenize imkân sağlamaktadır.

Konuklarınızın araçlarına ayrılmış valelerimizin hizmet verdiği 300 araç kapasiteli otoparkı, gelin hazırlama odası, kendine ait lavaboları ve mescidi ile uğurlu bahçe size kır düğün teması nın en konforlu halini sunmaktadır. Yıl içinde pek çok farklı konsepti bir arada yaşatan alanda gerçekleşecek düğün organizasyonu nun içeriği sadece hayal gücünüzle sınırlı kalıyor.

Bazen düğününüz piknik masalarının üzerindeki pötikareli örtüler, kozalak ve fenerlerle, açık büfe, salata bar ve mutfak ekibimiz eşliğinde bir barbekü partisi ne dönüşüyor. Bazense showlu kuzu çevirme yle nostaljik bir köy düğünü ne, retroya can veriyor.

Sünnet törenlerine beyaz atıyla içeriye giren minik delikanlıların masal kitabının bir nevi gerçekliği oluyor. 5 çayında güneşin ve doğanın tadını lezzetli atıştırmalıklar ve semaverin demli çayıyla sizi sevimli bir doğum günü partisi nde kucaklıyor.